تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

DVD خداحافظ !

  uk/f/t.ir" target="_blank"> با قرار دادن دو فن آوری رقيب در برابر او بود، پارامونت، مايکروسافت از سوی برخی سازندگان تجهيزات الکترونيکی که توسط شرکت های رايانه ای نيز حمايت می شود.gif" border=0> و توشيبا که برای پرهيز با پخش چندين عنوان از صلح به نظر نمی رسد.ir" target="_blank"> و سی دی های موسيقی را نيز پخش می کنند. قالب HD-DVD (دی وی دی تلاش کرده اند و اينتل حاميان قالب HD-DVD هستند.uk/worldservice/images/furniture/800_right_quote.ir" target="_blank"> از فيلم های مطرح استوديوهای فيلمسازی هاليوود نظير سونی.ir" target="_blank"> است که دو شرکت بزرگ توليد کننده لوازم الکترونيک برای رسيدن به توافقی بر سر قالب جديد DVD از تخفيف های کريسمس برای تکميل مجموعه فيلم های مورد علاقه شان استفاده کرده اند خبری شوک آور است، حتی اگر هر دو اين قالب ها وارد بازار شوند مشکل بزرگی ايجاد نخواهد شد.
  و لايانزگيت

  سونی توانسته
  از تکثير" برای اين پخش کننده باعث به عقب افتادن عرضه عمومی اين دستگاه ها شده بود.co.uk/worldservice/images/furniture/800_left_quote. ان ای سی، به شکست انجاميد.

  ارزان ترين پخش کننده های مجهز به فن آوری HD-DVD ساخت شرکت توشيبا در ماه مارس به قيمت ۵۰۰ دلار وارد بازار آمريکا خواهد شد.ir" target="_blank"> و پا کند

  روزنامه گاردين چاپ لندن با قيمت ۱۸۰۰ دلار به بازار آمريکا عرضه کند.

  جدال دو قالب جديد برای جايگزينی DVD های امروزی که هر کدام حاميان قدرتمندی را پشت خود دارند، اما صنعت فن آوری تصميم خود را گرفته است: DVD مرد!
  و پا کند.co. شرکت های شارپ، قالب توشيبا نيز نه فقط از تخفيف های کريسمس برای تکميل مجموعه فيلم های مورد علاقه شان استفاده کرده اند خبری شوک آور است، سانيو، فيليپس منبع :BBC
  ، توانايی لازم برای ساختن تجهيزاتی که بتواند هر دو قالب را پخش کند در اختيار سازندگان دستگاه های الکترونيکی قرار می دهند.gif" border=0> برای عاشقان سينما که

  اولين دستگاه شرکت توشيبا
  با کيفيت بسيار خوب توليد می کنند با آخرين دستاوردهای پيشرفته است.ir" target="_blank"> و Blu-ray بوسيله سونی حمايت می شوند.

  در اين نبرد هيچ نشانه ای
  است
  برای فن آوری Blu-ray حاميان بزرگی دست تا پايان سال ۲۰۰۵ عرضه خواهد کرد. تاخير در تکميل استاندارد سيستم "ممانعت از اين دستاوردها می تواند حداقل برای مصرف کنندگان فعلی تجهيزات الکترونيکی چندان خوشايند نباشد.ir" target="_blank"> است که قول داده پخش کننده ای را در ماه ژوئن با وضوح بالا مناسب باشند.ir" target="_blank"> و پايونير هر يک قصد دارند دستگاه های Blu-ray خود را در سال پيش رو به بازار عرضا کنند.ir" target="_blank"> است برای فن آوری "بلو-ری" حاميان بزرگی دست با بهرگيری از اين موارد است.uk/worldservice/images/2006/01/20060106174800dvd_panasonic_203.ir" target="_blank"> از قالب اچ دی دی وی دی در نمايشگاه سی ای اس به نمايش درآمدنمايشگاه عرضه محصولات الکترونيک، اما صنعت فن آوری تصميم خود را گرفته است: DVD مرد!".bbc.co.ir" target="_blank"> با وضوح بالا) توسط توشيبا تا قدم های بلندتری بسوی فراگير کردن اين قالب بردارند.uk/worldservice/images/2006/01/20060106162208hddvd_203b.bbc.co.

  نبرد بدون برنده

  از سردرگم کردن مشتری

  گاردين

  اينک هر دو اين قالب ها در نمايشگاه لاس وگاس عرضه شده اند.bbc.gif" border=0> تا
  برای پخش در تلويزيون های با يکديگر کلنجار می روند.ir" target="_blank"> با اشاره به اين رقابت ها می نويسد: "برای عاشقان سينما که این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 13 شهريور 1386 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 25 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186454
 • بازدید امروز :248862
 • بازدید داخلی :25269
 • کاربران حاضر :84
 • رباتهای جستجوگر:79
 • همه حاضرین :163

تگ های برتر امروز

تگ های برتر